• Мідна шина М1 80х10 мм

Мідна шина М1 80х10 мм

350.00 грн/кг
  • Виробник: Украина
  • Код товару: 6325
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
X

Купити в один клік

Ми перезвоним Вам і уточним деталі

Способи оплати:

Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком


Гарантія повернення:

Безкоштовний обмін/повернення товару протягом
1 дня
Офіційна гарантія від виробника
 12 місяців
Вид за способом виготовлення холоднодеформовані (холоднокатані); пресовані (гарячекатані)
Вид за хімічним складом містить до 99,7% міді та 0,3% домішок заліза, нікелю, сірки, свинцю, вісмуту та кисню
Вид за призначенням використовуються для монтажу шинопроводу, у виробництві вакуумної, медичної, військової, авіаційної, космічної техніки.
Додаткові послуги Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Мідна шина М1 80х10 мм - профіль з різних сплавів міді, у якого довжина значно перевищує ширину, а товщина всього кілька міліметрів. Виробництво смуг мідних походить з марок міді М3р, М3, М1р, М1, М2р, М2 згідно з ГОСТ 1173-2006 та ГОСТ 859-2001. Відповідно до технічних умов, габарити відповідають певним встановленим розмірам.

У процесі виробництва металу та деталей з різних сплавів всі товари було прийнято класифікувати, щоб спростити процес розуміння між різними підприємствами та покупцями та з метою скорочення маркування виробів.


За матеріалом та його станом:


напівтверде (П);

тверде (Т);

м'яке (М).

За способом виготовлення:


гарячекатані (Г);

холоднокатані (Д).

За підсумковою довжиною товару:


немірна (НД),

кратна мірна (КД).


Шини знаходять широке застосування під час проектування та створення різного електрообладнання, потужних силових систем, шинопроводів, розподільників тощо. Крім того, високі антикорозійні властивості міді та технологічність обробки матеріалу дозволяють використовувати шини як заготовки для виготовлення різної фурнітури, деталей, матеріалу для дизайнерських проектів. У поєднанні з листовою міддю, шини використовуються як будівельно-оздоблювальні матеріали, наприклад при виготовленні мідної покрівлі.


    У нас ви можете купити Мідна шина М1 80х10 мм за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре