Меню
Наша адреса: м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
м.Нікополь, просп. Трубників, 91, офіс 220
098 036 85 56 099 487 01 52 056 784 75 76 Замовити дзвінок
39.00 грн
/шт

Залізобетонний фундамент під шинні мости та обладнання

Виробник: Украина
Код товару: 7842
В наявності
39.00 грн
/шт
Купити в один клік
Гарантія повернення Безкоштовний обмін/повернення товару протягом - 1 дня Офіційна гарантія від виробника - 12 місяців Оплата Готівкою, Visa/MasterCard, оплата через Приват24, безготівковим розрахунком

Залізобетонний фундамент під шинний міст та обладнання Ф-1

(L) Довжина ЗБВ: 1500 мм (B) Ширина ЗБВ: 1500 мм (H) Висота / товщина ЗБВ: 1700 мм Вага ЗБВ: 4050 кг


Залізобетон - це поєднання бетону та сталевої арматури, монолітно з'єднаних та спільно працюючих у конструкції. Міцність бетону при розтягуванні значно менша, ніж при стисканні, тому в залізобетонних конструкціях він призначений для сприйняття стискаючих зусиль; сталь же, що має високий тимчасовий опір при розтягуванні і вводиться в бетон у вигляді арматури, використовується головним чином для сприйняття зусиль, що розтягують. Взаємодія таких різних матеріалів дуже ефективна: бетон при твердінні міцно зчіпляється зі сталевою арматурою і надійно захищають її від корозії.

ЗБВ можна зустріти буквально на кожному кроці нашого життя, і воно не дивно. Із залізобетону зводять панельні будинки, укладають бордюр, облаштовують підземну комунікацію, будують промислові об'єкти. Залежно від типужу залізничного виробу, розрізняють збірні, монолітні чи комбіновані моделі. Перші поставляються у розібраному вигляді для полегшення транспортування та встановлення, другі ж - повністю цілісні та не розбірні.

Використання зб конструкції настільки широко, що виробники випускають відразу кілька різних видів. Лінійні моделі в переважній більшості є балками, прогонами або колонами для спорудження каркасів і окремих елементів будівлі. Площинні залізобетонні конструкції включають цілий ряд різних деталей, на кшталт плит перекриттів, перегородок, підпірних стінок або панелей. Об'ємні, або ж просторові конструкції із залізобетону це в 99% відсотках випадків колодязні кільця, труби та різноманітні водоприймачі.


По призначенню:

для житлових та громадських будівель

для промислових будівель

для інженерних споруд

для фундаментів будівель (фундаментні плити, бетонні блоки для стін підвалів, фундаментні блоки скляного типу)

ЗБВ для каркасів будівель (колони, ригелі, балки, прогони, ферми, арки)

стінові бетонні блоки (простінкові блоки, перемичкові блоки)

стінові панелі (панелі зовнішніх стін опалювальних будівель, панелі зовнішніх стін неопалюваних будівель та внутрішніх несучих стін, панелі перегородок)

вироби для інженерних споруд (плити покриттів доріг, бортове каміння, елементи мостів та шляхопроводів, шпали, освітлювальні стовпи та стовпи, контактної мережі, напірні та безнапірні залізобетонні труби, елементи колекторів)

елементи міжповерхових перекриттів

панелі та плити покриттів

санітарно-технічні пристрої

сходові марші та майданчики

залізобетонні перемички

    У нас ви можете купити Залізобетонний фундамент під шинний міст та обладнання Ф-1 за найвигіднішою ціною в Україні. Широкий асортимент продукції дозволяє нам швидко та якісно виконувати будь-які замовлення, допомагаючи виконати будь-які будівельні роботи вчасно.

Основне
Вид за способом виготовлення
агрегатний, конвеєрний та стендовий
Вид за хімічним складом
з цементу, щебеню та піску
Вид за призначенням
для житлових та громадських будівель, для промислових будівель, для інженерних споруд, для фундаментів будівель, ЗБВ для каркасів будівель, стінові бетонні блоки, стінові панелі, вироби для інженерних споруд, елементи міжповерхових перекриттів, панелі та плити покриттів, санітарно-технічні пристрої, сходові марші та майданчики, залізобетонні перемички
Додаткові послуги
Здійснюється порізка згідно із замовленням клієнта і упаковка продукції на замовлення клієнта Відправляється будь-якими перевізниками по Україні

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Чорний металопрокат
Чорний металопрокат
Оцинкований металопрокат
Оцинкований металопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Нержавіючий маталопрокат
Кольоровий металопрокат
Кольоровий металопрокат
Гумотехнічні вироби
Гумотехнічні вироби
Пластмаси та полімерні матеріали
Пластмаси та полімерні матеріали
Азбестоцементні вироби
Азбестоцементні вироби
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Електро- та теплоізоляційні матеріали
Пиломатеріали
Пиломатеріали
Хімічна продукція
Хімічна продукція
Залізобетонні вироби
Залізобетонні вироби
Онлайн курсы IT